Oferta pracy jako opiekunka w Niemczech

Oferta pracy - Pan 91 lat, 96164 Kemmern, od 28.06. Niemcy

Wyjazd: 6 tygodni
Miejscowość:

96164

Kemmern

,

Niemcy

Wynagrodzenie:

1500NR OFERTY: 70125
Poszukujemy:

opiekunki lub opiekuna z dobrym komunikatywnym j. niemieckim.

Planowy wyjazd:

28/06/2022

Informacje o podopiecznej:

Podopieczny: 91 lat, 60-65 kg, 166 cm

Dolegliwości:
po udarze
początki demencji - dezorientacja przestrzenno-czasowa i osobowa
bardzo słaby wzrok
słaby słuch - pan ma aparat słuchowy
częściowa inkontynencja - pan używa pieluch

Dodatkowe informacje:

Obecnie senior jest w głównej mierze osobą leżącą, higiena ciała również odbywa się w łóżku. Potrafi zrobić kilka kroków przy rolatorze. Pomaga podczas wstawania. W domu znajduje się łóżko pielęgnacyjne z materacem przeciwodleżynowym. Pod prysznicem znajduje się krzesełko, kąpiel jest raz w tygodniu. Senior potrzebuje pomocy przy utrzymaniu higieny, kąpieli, przebieraniu i jedzeniu. Sporadycznie może obudzić się w nocy. Podopieczny korzysta z pomocy ergoterapeuty.
Senior jest bardzo uprzejmą, miłą w obejściu osobą. Pracował jako urzędnik pocztowy. Podopieczny lubi czytać książki i oglądać telewizj. Chętnie rozmawia. Interesuje się sportem i polityką. Pan wstaje około godziny 11, kładzie się spać około 19. Nie ma problemu z czasem wolnym w ciągu dnia, senior może zostać jakiś czas sam.
Podopieczny mieszka sam w domu jednorodzinnym (ok. 100 m2) z dużym ogrodem wiejskiej okolicy. O ogród troszczy się ogrodnik. Lokalne sklepiki, takie jak piekarnia czy rzeźnik znajdują się blisko domu. Supermarkety są oddalone od domu ok 40 min pieszo, ale jeździ komunikacja miejska. Do dyspozycji opiekunki jest rower.

Warunki mieszkaniowe:

oddzielny pokój
dostęp do Internetu

Zostań opiekunką

Stopień znajomości języka niemieckiego