Oferta pracy jako opiekunka w Niemczech

Oferta pracy - Pan 94 lata, 91301 Forchheim, od 20.07. Niemcy

Wyjazd: 6 tygodni
Miejscowość:

91301

Forchheim

,

Niemcy

Wynagrodzenie:

1500NR OFERTY: 70207
Poszukujemy:

opiekunki z mocnym komunikatywnym j. niemieckim.

Planowy wyjazd:

20/07/2022

Informacje o podopiecznej:

Podopieczny, 94lata, 98kg, 178cm
Dolegliwości:
- po wylewie, bez komplikacji
- zaburzenia rytmu serca
- mobilny, rolator

Dodatkowe informacje:Senior jest sprawny, dobrze się czuje, jego stan zdrowia jest dobry. Pan jest mobilny i wspiera się rolatorem. Miał lekki wylew w 2021, ale nie ma po nim śladu. Obecnie jest wspierany dwa razy dziennie przez personel medyczny. Senior wymaga pomocy podczas kąpieli i utrzymania higieny ciała. Należy mu pomóc, ponieważ czasem miewa zawroty głowy.

To bardzo samodzielny pan, chce nadal pozostać samodzielny i niezależny. Ważne jest, aby go wspierać, a nie wyręczać. Ważna jest pomoc w domu, gotowanie, robienie prania, utrzymanie czystości. Natomiast wszelkie inne czynności senior stara się wykonywać samodzielnie lub ze wsparciem opiekunki. Senior korzysta z toalety, w nocy ma butelkę na mocz. Przyjmuje leki nasenne i przesypia. Nawet, jeśli musi wstać do toalety, radzi sobie sam. Z racji tego, że dla opiekunki jest oddzielne mieszkanie, noce są spokojne. Do pana przychodzi fizjoterapeuta, który wykonuje z nim ćwiczenia & gimnastykę.

To bardzo sympatyczny starszy pan, komunikatywny i przyjazny. Jest tolerancyjny i otwarty, lubi ludzi. Bardzo lubi spacery, odwiedziny znajomych, chętnie surfuje po Internecie. To dobre, spokojne miejsce. Senior mieszka sam w mieszkaniu w miasteczku Forchheim. Jest to dzielnica obok szpitala, mieszkania przystosowane dla starszych ludzi, w pogotowiu jest personel medyczny i lekarz. Dla opiekunki jest osobne mieszkanie z balkonem oddalone 50m od mieszkania seniora. Internet jest w mieszkaniu. Do sklepów jest blisko, wszystko jest w okolicy. Niedaleko przystanek autobusowy. Do kontaktu jest syn, który mieszka bardzo daleko od domu ojca, dlatego poprosił nas o pomoc. 

Warunki mieszkaniowe:

- oddzielne mieszkanie
- internet

Zostań opiekunką

Stopień znajomości języka niemieckiego