Oferta pracy jako opiekunka w Niemczech

Oferta pracy - Pan Lub Pani do mobilnego małżeństwa, od 23.01.2023r. Niemcy

Wyjazd: 6 tygodni
Miejscowość:

58642

Iserlohn

,

Niemcy

Wynagrodzenie:

1750NR OFERTY: 71065
Poszukujemy:

Opiekuna lub opiekunki z prawem jazdy, z komunikatywnym j. niemieckim.

Planowy wyjazd:

23/01/2023

Informacje o podopiecznej:

Podopieczna: 77 lat (1945r.), 170 cm, 73 kg
- ogólne osłabienie starcze
- zaburzenia pracy rytmu serca
- lekka demencja
- po udarze
- osteoporoza
Seniorka jest mobilna przy rollatorze, jest narażona na upadek. Samodzielnie wstaje z łóżka, krzesła itp. Potrzebuje wsparcia przy chodzeniu po schodach. Podopieczna jest regularnie odwiedzana przez opiekę medyczną, która podaje leki, mierzy ciśnienie i waży. Seniorka się jeszcze samodzielnie przebiera, kąpie i dba o utrzymanie higieny ciała. Ogólny stan zdrowia jest dobry. Starsza pani nie ma żadnej specjalistycznej diety. Nie ma problemów z zasypianiem i noce też zazwyczaj przesypia. W rzadkim przypadku może się zdarzyć, że będzie potrzebowała pomocy w nocy w celu skorzystania z krzesło-toalety. W nieznanych sytuacjach i pod wpływem stresu bywa zmieszana.
Seniorka wychodzi chętnie na ogród. O 7.00 rano przychodzi opieka medyczna, która budzi starszą panią. O 21.30 chodzi spać.
Podopieczny: 84 lata (1938r.), 170 cm, 80 kg
Dolegliwości:
- zaburzenia pracy rytmu serca
- osteoporoza
- b. słaby słuch
- suchość spojówek
Senior cierpi na osłabienie starcze. Na co dzień wspiera rollatorem. Potrzebuje wsparcia przy poruszaniu się po schodach. Samodzielnie się przebiera, jednak może potrzebować pomocy przy utrzymaniu higieny ciała. Senior zazwyczaj przesypia noce. Nie ma specjalistycznej diety.

Dodatkowe informacje:

Seniorzy mieszkają w domu jednorodzinnyym o powierzchni ok 100 m2. Przy domu znajduje się ogród. Małżeństwo nie posiada żadnych zwierząt. Iserlohn to miasto w zachodniej części Niemiec, na skraju Zagłębia Ruhry, niedaleko Dortmund. Seniorzy mieszkają w Śródmieściu. Do sklepu można dojść w ok. 10 min na pieszo. Osobą do kontaktu jest córka.
Rodzina życzy sobie serdecznej, cierpliwej i dobrze zorganizowanej opiekunki bądź opiekuna z dobrą znajomością j. niemieckiego i prawem jazdy.

Warunki mieszkaniowe:

- organizację przejazdów
- oddzielny, umeblowany pokój z telewizorem
- dostęp do internetu

Zostań opiekunką

Stopień znajomości języka niemieckiego