Oferta pracy jako opiekunka w Niemczech

Oferta pracy - Pani 47 lat, 71679 Asperg, od 28.07. Niemcy

Wyjazd: 6 tygodni
Miejscowość:

71679

Asperg

,

Niemcy

Wynagrodzenie:

1650NR OFERTY: 70255
Poszukujemy:

opiekunki lubiącej dzieci z komunikatywnym j. niemieckim.

Planowy wyjazd:

28/07/2022

Informacje o podopiecznej:

Podopieczna, 47lat, 50kg, 168cm
Dolegliwości:
- stwardnienie rozsiane
- wózek inwalidzki
- spokojne noce

Dodatkowe informacje:

Pani jest młodą podopieczną, cierpi na stwardnienie rozsiane, ma obecnie 47 lat i 12 letnią córeczkę. Podopieczna jest czynna zawodowo, jest nauczycielką i pracuje w domu przed komputerem. Korzysta z toalety i należy jej pomóc dojść & usiąść na toalecie. Wymaga pomocy podczas wstawania, w trakcie dnia, kiedy dużo leży, potrzebuje pomocy aby przekręcić się z boku na bok. 

Dziewczynka ma 12 lat, jak na swój wiek jest bardzo samodzielna, chodzi do szkoły. Dziecko zajmuje się samo sobą, należy jedynie ugotować posiłek dla dziewczynki i uprać jej rzeczy. Wszelkie inne czynności dziecko wykonuje samodzielnie. Dziewczynka jest bardzo za mamą, jest dorosła jak na swój wiek i dużo rozumie oraz pomaga przy mamie. Ojciec dziewczynki jest na terapii onkologicznej i czeka na przeszczep. Jeśli przeżyje - lekarze zdecydują się na dalszą terapię, tak więc, pan jest pod opieką szpitala i długie tygodnie lub miesiące walki przed nim. Nie wróci do domu.

Podopiecznej pomaga personel medyczny oraz przyjaciółka z sąsiedztwa. Do pomocy jest także pielęgniarka, która wprowadzi naszą opiekunkę.

To mniejsze miasteczko niedaleko Stuttgart, ładne i duże mieszkanie. Wszędzie blisko, możliwość zakupów 10 min drogi na pieszo od domu. Internet jest w całym domu. Dla opiekunki osobny pokój z telewizorem. 

Warunki mieszkaniowe:

- oddzielny pokój
- internet

Zostań opiekunką

Stopień znajomości języka niemieckiego