Oferta pracy jako opiekunka w Niemczech

Oferta pracy - Pani 65 lat, 71720 Oberstenfeld, od 30.11. Niemcy

Wyjazd: 6 tygodni
Miejscowość:

71720

Oberstenfeld

,

Niemcy

Wynagrodzenie:

1600NR OFERTY: 70810
Poszukujemy:

opiekunki lubiącej kotka z komunikatywnym j. niemieckim.

Planowy wyjazd:

30/11/2022

Informacje o podopiecznej:

Podopieczna, 65lat, 76kg, 157cm
Dolegliwości:
- cukrzyca insulinowa
- inkontynencja
- podwyższone ciśnienie krwi
- mobilna, rolator
- osłabiona, sporo czasu spędza w łóżku

Dodatkowe informacje:

Pani jest obecnie wspierana przez personel medyczny, który przychodzi dwa razy dziennie. Podopieczna jest osłabiona i woli zostać w łóżku, dlatego potrzebujemy w to miejsce opiekunki, która będzie mobilizowała panią do krótkich spacerów & wstawania z łózka, aby po krótkim czasie pani nie stała się leżąca z powodu osłabienia mięśni. Córce bardzo na tym zależy. Pani jest mobilna i wspiera się rolatorem. Noce są spokojne w tym miejscu. Podopieczna wiele czynności wykonuje samodzielnie, sama się myje i ubiera. Bywa zapominalska, możliwe, że to początki demencji, dlatego należy przypominać co ma zrobić i wesprzeć, gdyby zapomniała. Chodzi do toalety, jednak dla higieny korzysta z pieluchomajtek. W planie jest praca z fizjoterapeutą, obecnie córka czeka na termin.

To spokojna, ugodowa pani. Lubi grać w gry planszowe, chętnie ogląda seriale w telewizji, lubi słuchać muzyki. Jej hobby to kotek, który mieszka z nią w domu, dlatego należy lubić zwierzęta. To dom wielorodzinny w miasteczku niedaleko Stuttgart. Bardzo ładna okolica, córka mieszka zaraz obok. Dla opiekunki jest ładny pokój, internet jest w całym domu.

W to miejsce potrzebujemy serdecznej opiekunki, która chętnie spędzi z panią czas i która będzie lubiła kotka. Zwierzak mieszka w domu i jest łagodny, dlatego zależy nam na opiekunce, która nie będzie go wyganiać.

Warunki mieszkaniowe:

- oddzielny pokój
- internet

Zostań opiekunką

Stopień znajomości języka niemieckiego