Oferta pracy jako opiekunka w Niemczech

Oferta pracy - Pani 68 lat, St Albans, Wielka Brytania, 15.10. Niemcy

Wyjazd: komplet kandydatów
Miejscowość:

St

Albans, Wielka Brytania,

Niemcy

Wynagrodzenie:

1400NR OFERTY: 15539
Poszukujemy:

opiekunki z biegłym j. angielskim.

Planowy wyjazd:

15/10/2020

Informacje o podopiecznej:

Podopieczna, 68lat, 52kg, 150cm
Dolegliwości:
- świadoma
- częśćiowo mobilna 
- korzysta z rolatora i wózka inwalidzkiego
- przesypia noce

Dodatkowe informacje:

Pani przed 30 laty miała stwierdzony nowotwór. Zaleczono go naświetlaniami, jednak reakcja była tak silna, że seniorka ma od tego czasu problem z mobilnością. Chodzi bardzo wolno przy rolatorze i krótkie odcinki drogi, głownie porusza się na wózku, bo tak jest bezpieczniej. Do pomocy przychodzi fizjoterapeuta. Starsza pani to osoba otwarta, tolerancyjna, światowa. Mieszkała w wielu krajach, uwielbiała podróżować. Obecny rok 2020 jest dla niej ciężki, ponieważ nie jest już tak samodzielna jak kiedyś. Jej siostra pomogła w przeprowadzce do nowo wybudowanego bardzo nowoczesnego, pięknego mieszkania przystosowanego dla seniorów, jednak pani nie może być sama. Potrzebna jest pomoc opiekunki. Obecnie pani jest w domu seniora i bardzo czeka na powrót do domu.

Seniorka jest świadoma, lubi rozmawiać, interesuje się światem, wiadomościami, jest bardzo dobrą osobą, lubi pomagać. To osoba o wielkim sercu, chcąca współpracować, szukająca kontaktu z ludźmi. Szukamy dobrej, serdecznej opiekunki, która zapewniłaby towarzystwo.

Starsza pani mieszka na nowoczesnym osiedlu dla seniorów w dużym, nowym apartamencie, na dole jest restauracja, portier. Dla opiekunki jest oddzielny pokój i oddzielna toaleta. Do kontaktu jest siostra i przyjaciółka starszej pani. Miasto jest położone w centrum Anglii, niedaleko Londynu z pięknym widokiem i uroczą okolicą. Niedaleko od miasta znajduje się lotnisko Luton London. Do sklepu jest 10 min drogi od domu.

Warunki mieszkaniowe:

- oddzielny pokój
- oddzielna toaleta
- Internet

Zostań opiekunką

Stopień znajomości języka niemieckiego