Oferta pracy jako opiekunka w Niemczech

Oferta pracy - Pani 79 lat, 74379 Ingersheim, od 25.11. Niemcy

Wyjazd: 6 tygodni
Miejscowość:

74379

Ingersheim

,

Niemcy

Wynagrodzenie:

1600NR OFERTY: 70761
Poszukujemy:

opiekunki z dobrym komunikatywnym j. niemieckim.

Planowy wyjazd:

25/11/2022

Informacje o podopiecznej:

Podopieczna, 79lat, 40kg, 165cm
Dolegliwości:
- zdiagnozowana choroba nowotworowa
- inkontynencja
- podwyższone ciśnienie krwi
- osoba głównie leżąca, osłabiona po chemioterapii

Dodatkowe informacje:


Seniorka jest wspierana przez personel medyczny. Pani mieszkała dotychczas sama, jednak chemioterapia powoduje osłabienie, dlatego rodzina zwróciła się do nas o pomoc. U pani wykryto nowotwór i podjęto się leczenia. Seniorka dobrze rokuje, jest jeszcze w szpitalu. Planowany wypis jest na koniec listopada 2022. Obecnie pani jest słaba, głównie leżąca, korzysta z pieluchomajtek. Po naświetlaniach pojawiła się inkontynencja, szczególnie w nocy. Być może, że to objaw stresu.

Seniorka jest spokojna, współpracuje, chce powrócić do sił. W przeszłości była mobilna, samodzielna, o wszystko dbała sama. Interesowała się literaturą, chętnie słuchała radia, lubiła drobne prace ogrodowe i gry planszowe. Jest związana z domem i rodziną.

To miasto niedaleko Stuttgart, ładny dom z ogrodem, do sklepu jest 10 min drogi na pieszo. Dla opiekunki jest ładny pokój, telewizor w pokoju, internet w całym domu, jest auto do dyspozycji. Seniorka ma syna i synową, którzy troszczą się o nią i odwiedzają. Mieszkają w innym mieście w Niemczech (Freiburg). To dość daleko, dlatego zależy nam na dobrej opiekunce w tym miejscu. To dobrzy ludzie, rodzina na poziomie, ładny, czysty dom.

W to miejsce potrzebujemy dobrej, serdecznej opiekunki, która dość dobrze mówi w j. niemieckim i (w najlepszym przypadku) posiada prawo jazdy.

Warunki mieszkaniowe:

- oddzielny pokój
- auto
- internet

Zostań opiekunką

Stopień znajomości języka niemieckiego