Oferta pracy jako opiekunka w Niemczech

Oferta pracy - Pani 80 lat, 90513 Zirndorf, od 15.07. Niemcy

Wyjazd: 6 tygodni
Miejscowość:

90513

Zirndorf

,

Niemcy

Wynagrodzenie:

1550NR OFERTY: 70189
Poszukujemy:

niepalącej opiekunki z dobrym j. niemieckim.

Planowy wyjazd:

15/07/2022

Informacje o podopiecznej:

Podopieczna, 80 lat, 68kg, 160cm
Dolegliwości:
- początki demencji & zapominalska
- osoba dializowana (poniedziałek & środa & piątek o 12:45 taxi)
- podwyższone ciśnienie krwi
- mobilna, dobry stan zdrowia, spokojne noce

Dodatkowe informacje:

Seniorka jest mobilna, ma niewydolność nerek, dlatego jeździ taxi do szpitala na dializę (poniedziałek, środa i piątek o 12:45). Opiekunka nie musi towarzyszyć, należy jedynie pomóc wsiąść oraz wysiąść seniorce z auta. Po dializowaniu seniorka jest osłabiona, należy zwrócić na to uwagę i podać pani rękę, aby się nie przewróciła.  Trzy razy dziennie należy mierzyć seniorce ciśnienie i wpisywać w zeszyt wyniki. Lekarz potrzebuje tych informacji, aby na bieżąco kontrolować leki oraz stan zdrowia. Z powodu problemów z nerkami seniorka może pić ograniczoną ilość płynów: codziennie jedynie dwie filiżanki kawy i butelkę wody. Więcej nie. Noce w tym miejscu są spokojne. We wtorki do domu przychodzi fizjoterapeuta, który wykonuje z seniorką gimnastykę.

To bardzo ciepła, dobra seniorka. W przeszłości pracowała w biurze. Czysta i zadbana. Jej hobby to wszelkiego rodzaju rebusy, krzyżówki, łamigłówki.

To bardzo cicha, sympatyczna i miła starsza pani. Nikomu nie wadzi, nie jest absorbująca, potrafi całe dnie siedzieć na sofie i rozwiązywać rebusy, oglądać serial lub przeglądać gazety. Dla córki ważne jest, aby porozmawiać z seniorką, wyjść na spacer, napić się wspólnie kawy. Seniorka jest mobilna, na spacerach wspiera się rolatorem. 

To mniejsza miejscowość na Bawarii, dom jednorodzinny z ogrodem. Seniorka zajmuje dół domu, zaraz obok mieszka syn, który jest osobą do kontaktu. Seniorkę odwiedza wnuczka, która ma pieska, dlatego opiekunka nie powinna bać się zwierząt. Na zakupy opiekunkę zawiezie córka. Do pomocy przychodzi pani od sprzątania raz na dwa tygodnie.

Warunki mieszkaniowe:

- oddzielny pokój
- internet

Zostań opiekunką

Stopień znajomości języka niemieckiego