Oferta pracy jako opiekunka w Niemczech

Oferta pracy - Pani 81 lat, 41334 Nettetal, od 17.05. Niemcy

Wyjazd: 6 tygodni
Miejscowość:

41334

Nettetal

,

Niemcy

Wynagrodzenie:

1600NR OFERTY: 69942
Poszukujemy:

niepalącej opiekunki z dobrym j. niemieckim.

Planowy wyjazd:

17/05/2022

Informacje o podopiecznej:

Podopieczna: 81 lat, 158 cm, 62 kg

Dolegliwości:

- nadciśnienie
- po udarze, częściowy bezwład
- początek demencji
- cukrzyca typ.II, leki i insulina
- nietrzymanie moczu, wkładki, pampersy

Dodatkowe informacje:

Podopieczna korzysta z wózka inwalidzkiego, potrzebuje pomocy przy przesiadaniu się, w łóżku potrzebuje pomocy przy obracaniu. Seniorka potrzebuje całkowitej pomocy przy kąpieli, utrzymaniu higieny ciała oraz przy przebieraniu się. Pani ma bardzo słaby wzrok. Podopieczna ma łóżko pielęgnacyjne, krzesełko- toaletę oraz krzesełko pod prysznic.

Starsza pani jest otwarta, miewa humorki, jest dominująca. Seniorka ma stany depresyjne. Pani lubi oglądać telewizję. W to miejsce szukamy opiekunki, która zaakceptuje, że seniorka ma lepsze i gorsze dni. Pani bywa niespokojna, ale pozwala sobie na pomoc. Podopieczna chodzi spać ok. 21 i wstaje o 7.00. W nocy może potrzebować od 2-3 razy pomocy.

Seniorka spotyka się raz w miesiącu z sąsiadami na wspólne śniadanie, raz w miesiącu z rodziną. Oprócz tego 2 razy w miesiącu umawiają się na granie w gry.

Seniorka mieszka razem z mężem, który nie jest do opieki. W tym miejscu opiekunka gotuje dla siebie i seniorów. Na zakupy można jeździć z seniorem.

Małżeństwo mieszka w mieszkaniu w domu wielorodzinnym w małej miejscowości. Do sklepu można dojść w 3 minuty. Do dyspozycji jest rower.

Warunki mieszkaniowe:

- oddzielny pokój
- dostęp do Internetu

Zostań opiekunką

Stopień znajomości języka niemieckiego