Oferta pracy jako opiekunka w Niemczech

Oferta pracy - Pani 81 lat, 96148 Baunach, od 03.08. Niemcy

Wyjazd: 6 tygodni
Miejscowość:

96148

Baunach

,

Niemcy

Wynagrodzenie:

1500NR OFERTY: 70257
Poszukujemy:

opiekunki (mile widziane prawo jazdy) z komunikatywnym j. niemieckim.

Planowy wyjazd:

03/08/2022

Informacje o podopiecznej:

Podopieczna, 81lat, 55kg, 160cm
Dolegliwości:
- początki demencji, zapominalska
- zaburzenia rytmu serca
- mobilna, ogólny stan zdrowia dobry

Dodatkowe informacje:

Seniorka jest mobilna, sama wchodzi po schodach, idzie na toaletę i wiele czynności wykonuje samodzielnie. Jednak jest coraz bardziej zapominalska, dlatego córka zwróciła się do nas o pomoc dla mamy. Seniorka wstaje w nocy do toalety, obecnie nie przyjmuje leków nasennych. Nie ma diety, wszystko chętnie je. Pani mieszka z mężem, który dotychczas się nią opiekował, jednak z racji na swój wiek potrzebne mu wsparcie. W tym miejscu należy zająć się seniorką, zrobić pranie i ugotować obiad dla obojga. Wystarczy nam komunikatywny język, ale potrzebna opiekunka z sercem, lubiąca swoją pracę.

To sympatyczna, spokojna pani. Demencja jej dokucza, chciałaby pozostać jak najdłużej samodzielna, jednak coraz częściej zapomina.

To miasteczko na Bawarii, dom jednorodzinny. Do sklepu 10 min drogi na pieszo. Dla opiekunki z prawem jazdy jest auto. Sporo miejsca dla opiekunki w domu - osobny pokój, oddzielna łazienka, internet jest w całym domu. Córka mieszka w innym mieście na Bawarii i jest zaprzyjaźniona z naszą koordynatorką Johanną. Dlatego ważne jest, aby w to miejsce trafiła dobra, spokojna opiekunka, któa lubi tą pracę i chętnie zajmie się seniorką.

Warunki mieszkaniowe:

- oddzielny pokój
- osobna łazienka
- internet

Zostań opiekunką

Stopień znajomości języka niemieckiego