Oferta pracy jako opiekunka w Niemczech

Oferta pracy - Pani 83 lata, 66450 Bexbach, 31.07. Niemcy

Wyjazd: 6 tygodni
Miejscowość:

66450

Bexbach

,

Niemcy

Wynagrodzenie:

1500



NR OFERTY: 72145
Poszukujemy:

Opiekunki z komunikatywnym j. niemieckim

Planowy wyjazd:

31/07/2023

Informacje o podopiecznej:

Podopieczna, 83lata, 50kg, 150cm
Dolegliwości:
- demencja & zapominalska
- mobilna 
- ogólny stan zdrowia dobry

Dodatkowe informacje:

Seniorka mieszka sama, radzi sobie w miarę dobrze, jednak jest coraz bardziej zapominalska. Pani nie ma dzieci, ma dwie siostrzenice do kontaktu, które bardzo lubi i cieszy się na odwiedziny. Seniorka jest mobilna, stara się sama ubrać, umyć, samodzielnie korzysta z toalety. Seniorka poznaje znane jej twarze, zapomina imion osób nowych. To dość ważna informacja dla opiekunki. Seniorka często coś mówi, jednak trudno zgadnąć o co pyta, bo zdania nie są składne. Zapytana, odpowiada na pytanie. Należy mówić do niej krótkie, jasne komunikaty. Wówczas łatwiej jej się komunikować i rozumieć.

To spokojna osoba, ma dobrze dobrane lekarstwa, współpracuje. Lubi ludzi, cieszy się na odwiedziny znanych jej osób.

To ładny dom jednorodzinny, internet jest w całym domu. Sklepy są dość blisko, oddalone 700m od domu. W razie potrzeby siostrzenica seniorki zawiezie opiekunkę na zakupy lub do miasteczka.

W to miejsce potrzebna nam znana, zaufana, sympatyczna opiekunka, która mówi po niemiecku oraz wie, co to demencja i jak z nia pracować.

Warunki mieszkaniowe:

Zostań opiekunką

Stopień znajomości języka niemieckiego