Oferta pracy jako opiekunka w Niemczech

Oferta pracy - Pani 83 lata, Pan 86 lat, 94371 Rattenberg, od 18.06. Niemcy

Wyjazd: 6 tygodni
Miejscowość:

94371

Rattenberg

,

Niemcy

Wynagrodzenie:

1700NR OFERTY: 70076
Poszukujemy:

opiekunki z komunikatywnym j. niemieckim.

Planowy wyjazd:

18/06/2022

Informacje o podopiecznej:

Podopieczna: 83 lata, 158 cm, 80 kg

Dolegliwości:

- demencja

Podopieczny: 86 lat, 150 cm, 80 kg

Dolegliwości:

- amputowana noga

Dodatkowe informacje:

Seniorka jest spokojna i szczęśliwa, często się uśmiecha, przez demencję jest zakręcona. Należy pilnować, aby seniorka odpowiednio piła i jadła, ponieważ już miała niewydolność nerek. Podopieczna jest mobilna przy rollatorze, sama wstaje, jest narażona na upadki. Opiekunka powinna być w pobliżu seniorki, jak ta chodzi. Seniorka potrzebuje wsparcia przy kąpieli, utrzymaniu higieny ciała i toalecie. Seniorka budzi się obecnie w nocy, poniewać chodzi bardzo szybko spać. Jak będzie się kładła później, to powinna przespać noc.
Codziennie przychodzi opieka medyczna, która podaje leki i zakłada rajstopy uciskowe.

Podopieczny porusza się przy pomocy wózka inwalidzkiego, nie wymaga transferu, ponieważ może stać na tej jednej nodze. Podopieczny miał raka okrężnicy, który został usunięty.
Od tego czasu cierpi na inkontynencję, nosi pieluchomajtki. Senior ma założony cewnik, który jest co 2 tygodnie wymieniany, a co dwa dni opróżniany przez opiekę medyczną. Opiekunka tego nie robi. Senior potrzebuje wsparcia przy kąpieli, utrzymaniu higieny oraz przebieraniu się. Noce przesypia.

Małżeństwo mieszka na wsi w domu jednorodzinnym, na gospodarstwie. Seniorzy (i opiekunka) mają swoje pokoje na parterze, a ich 50- letni syn na górze. Na gospodarstwie mają między innymi krowy, koty, psa. Gospodarstwem i zwierzętami zajmuje się syn, który jest cały dzień poza domem. Syn nie miesza się w opiekę nad seniorami, ważne, aby oni się dobrze czuli.

W to miejsce szukamy dobrej opiekunki, która lubi wiejskie klimaty i będzie się dobrze czuła na gospodarstwie. Opiekunka W tym miejscu gotuje dla siebie, seniorów i syna. Syn jeździ na zakupy samochodem. U rodziny jest często wołowina na obiad, dlatego dobrze by było, jakby oiekunka potrafiła robić z tego dania.

Warunki mieszkaniowe:

- oddzielny pokój
- dostęp do internetu

Zostań opiekunką

Stopień znajomości języka niemieckiego