Oferta pracy jako opiekunka w Niemczech

Oferta pracy - Pani 84 lata, 29614 Soltau, od 22.08. Niemcy

Wyjazd: 6 tygodni
Miejscowość:

29614

Soltau

,

Niemcy

Wynagrodzenie:

1600NR OFERTY: 70259
Poszukujemy:

cierpliwej opiekunki z komunikatywnym j. niemieckim.

Planowy wyjazd:

22/08/2022

Informacje o podopiecznej:

Podopieczna, 84lata, 64kg, 158cm
Dolegliwości:
- po lekkim wylewie, bez powikłań
- choroba Parkinsona, dobrze dobrane leki, choroba nie postępuje
- początki demencji, zapominalska
- mobilna, rolator

Dodatkowe informacje:


Seniorka jest po lekkim wylewie, jednak nie ma żadnych powikłań. Pani jest mobilna i ma się dobrze, choć ostatnio upadła i mocno się poobijała. Obecnie jest pod kontrolą lekarza w szpitalu. Planowany wypis jest na 22.08, dlatego syn zwrócił się do nas o pomoc. Pani mieszka z mężem, ale z racji wieku senior nie poradzi sobie sam z prowadzeniem domu i opieką nad żoną. Seniorka korzysta z wkładek oraz toalety, może się czasem zdarzyć, że obudzi się w nocy. Pani uczęszcza na ergoterapię i lubi zajęcia manualne. 

To spokojna, cierpliwa pani, lubi niespodzianki i jest otwarta na wszelkie pomysły. W przeszłości pracowała w rodzinnej firmie. Uwielbiała podróże, chętnie odwiedzała przyjaciół i znajomych. Wychowywała dwóch synów i zajmowała się domem. Jest zżyta z rodziną. Mąż seniorki jest samodzielny i nie wymaga opieki. 

To dom jednorodzinny z ogrodem w miasteczku Soltau. Działkę obok swój dom ma jeden z synów, drugi mieszka w innym mieście w Niemczech. Dla opiekunki z prawem jazdy jest auto do dyspozycji. Dla opiekunki będzie sporo miejsca w domu, bardzo dobre warunki: duży, ładny pokój, osobna łazienka, telewizor i komputer, Internet w całym domu. Jest do dyspozycji rower i auto. Bardzo sympatyczna rodzina. Seniorka jest wdzięczna za pomoc, niewymagająca, cierpliwa. Szukamy w to miejsce dobrej, spokojnej opiekunki z komunikatywnym j. niemieckim.

Warunki mieszkaniowe:

- oddzielny pokój
- osobna łazienka
- internet, komputer
- rower & auto

Zostań opiekunką

Stopień znajomości języka niemieckiego