Oferta pracy jako opiekunka w Niemczech

Oferta pracy - Pani 86 lat, Pan 87 lat, 28329 Brema, od 20.06. Niemcy

Wyjazd: 6 tygodni
Miejscowość:

28329

Brema

,

Niemcy

Wynagrodzenie:

1600NR OFERTY: 70099
Poszukujemy:

opiekunki z dobrym komunikatywnym j. niemieckim.

Planowy wyjazd:

20/06/2022

Informacje o podopiecznej:

Podopieczna, 86lat, 63kg, 160cm
Dolegliwości:
- artroza i osteoporoza
- częściowo mobilna: rolator i wózek
- bez transferu, wstaje samodzielnie

Podopieczny, 87lat, 62kg, 160cm
Dolegliwości:
- mobilny
- po operacji biodra
- osoba obecnie cewnikowana

Dodatkowe informacje:

Seniorka bywa osłabiona, dlatego czasem zdarza jej się usiąść na wózku. Często chodzi sama przy rolatorze, jednak dłuższe spacery lub odcinki drobi są dla niej męczące. Pani wstaje czasem w nocy do toalety, ale nie potrzebuje pomocy. Idzie do toalety sama. Jest spokojna i komunikatywna. Chce rozmawiać, lubi opowiadać i słuchać, dlatego ważny jest dobry j. niemiecki. Jest związana ze swoim domem, lubi ogród i robótki ręczne. Seniorka bardzo zwraca uwagę na czystość, jest zadbana, dlatego ważne, aby opiekunka to wiedziała. W to miejsce będą pasowały czyste opiekunki, które lubią dbać o higienę i porządek.

Senior jest po operacji biodra, obecnie jest jeszcze cewnikowany. Personel medyczny przychodzi dwa razy w tygodniu. Pan jest mobilny, czasem wspiera się rolatorem. Senior jest niezależny i stara się przy sobie wykonać wszelkie czynności, które umie i potrafi. Lubi spokój i jest lekko wycofany, chętnie zajmuje się drobnymi czynnościami w domu. Z zawodu jest malarzem dużych powierzchni & elewacji. Jego hobby to gra w szachy, ogród i seriale telewizyjne.

To miasto Bremen, dom jednorodzinny z tarasem i ogrodem położony blisko centrum. Do sklepu jest 7 min drogi na pieszo. Raz w tygodniu przychodzi sprzątaczka. Czas wolny to dwie godziny dziennie + dwa wolne popołudnia w tygodniu.

Warunki mieszkaniowe:

- oddzielny pokój
- internet

Zostań opiekunką

Stopień znajomości języka niemieckiego