Oferta pracy jako opiekunka w Niemczech

Oferta pracy - Pani 90 lat, 28217 Bremen, od 02.08. Niemcy

Wyjazd: 6 tygodni
Miejscowość:

28217

Bremen

,

Niemcy

Wynagrodzenie:

1400NR OFERTY: 70262
Poszukujemy:

opiekunki z dobrym komunikatywnym j. niemieckim.

Planowy wyjazd:

02/08/2022

Informacje o podopiecznej:

Podopieczna, 90lat, 60kg, 161cm
Dolegliwości:
- astma
- wybicie kręgu piersiowego w styczniu 2022
- mobilna
- lekki wylew w styczniu 2022, bez powikłań

Dodatkowe informacje:

Seniorka mieszka sama w domu, dotychczas radziła sobie sama przy wsparciu personelu medycznego. Obecnie to jednak nie wystarcza, dlatego syn i córka starszej pani poprosili nas o pomoc. Pani przeszła pobyt w szpitalu i miała rehabilitację, lekarz zalecił wsparcie opiekunki, aby seniorka nie upadła oraz aby ktoś "miał ją na oku". Zarówno syn, jak i córka, mieszkają w pobliskich miastach, jednak pracują i nie są w stanie często dojeżdżać. Seniorka jest mobilna i chodzi samodzielnie, rzadko korzysta z rolatora. Seniorka czasem wstaje w nocy do toalety, ale nie potrzebuje wsparcia opiekunki, idzie sama.

To sympatyczna, czasem lekko uparta, z poczuciem humoru seniorka. Lubi kontakt z ludźmi, chętnie się śmieje i bardzo lubi żarty. Z zawodu handlowiec. Jej pasją był taniec, w 2021 uczęszczała na tańce dla seniorów. Obecnie spędza czas przed telewizorem, lubi spacery, chętnie spędza czas w ogrodzie. W to miejsce szukamy dobrej opiekunki, która umie gotować, ponieważ seniorka ostatnio sporo straciła na wadze. Szukamy osoby lubiącej żarty, z poczuciem humoru, osoby kontaktowej & lubiącej rozmawiać w j. niemieckim.

To ładny dom jednorodzinny z ogrodem w centrum pięknego miasta Bremen z baśni braci Grimm. Piękne kamieniczki i sklepiki, dużo zabytków i rzeka przepływająca w sercu miasta. Sklepy są bardzo blisko, można dojść na pieszo. Rowerem to 4 minuty drogi, na pieszo 8 minut. Dla opiekunki jest ładny pokój na osobnym piętrze, internet zostanie podłączony w całym domu. To zlecenie od zaraz. Dobre & nowe miejsce, dlatego zależy nam na dobrej opiekunce.

Warunki mieszkaniowe:

- oddzielny pokój
- Internet

Zostań opiekunką

Stopień znajomości języka niemieckiego