Oferta pracy jako opiekunka osoby starszej

Oferta pracy - Pani 90 lat, 7271 LJ Borculo Holandia, od 01.08.

Wyjazd: 2 mesiące
Miejscowość:

7271

LJ

Borculo Holandia,

Wynagrodzenie:

1600NR OFERTY: 68408
Poszukujemy:

niepalącej opiekunki z dobry j. niemieckim.

Planowy wyjazd:

01/08/2021

Informacje o podopiecznej:

Podopieczna, 90lat, 165cm, 98kg
Dolegliwości:
- mobilna
- osteoporoza
- zaburzenia rytmu serca
- alergia na ostre promienie słoneczne

Dodatkowe informacje:

Seniorka mieszka sama, do kontaktu jest córka, któr mieszka w okolicy. Do pomocy jest personel medyczny, który wspiera panią dwa razy dziennie. To mobilna seniorka, jednak na dłuższe odcinki drogi może korzystać z wózka inwalidzkiego, w razie gdyby czuła się słabiej. Podczas wstawania nalezy podać pani rękę. Seniorka samodzielnie korzysta z toalety, dla higieny nosi wkładki higieniczne, seniorka sama je i pije. 

Seniorka jest wegetarianką, nie je dań mięsnych, jest na lekkiej diecie, dania nie powinny być mocno przyprawione. Noce są spokojne, seniorka przesypia.

To serdeczna i wrażliwa pani. Lubi spędzac czas przed telewizorem, chętnie gra w planszówki i czyta gazety. W przeszłości była panią domu, nie pracowała, zajmowała się domem. To mniejsza miejscowość w Holandii, dom jednorodzinny. Do sklepu jest 10 min drogi na pieszo, rowerem 5 min. Dla opiekunki jest sporo miejsca - osobny pokój i oddzielna łazienka. Internet zostanie podłączony na życzenie opiekunki, ponieważ seniorka dotychczas nie korzystała z internetu.

W to miejsce szukamy serdecznej, komunikatywnej i niepalącej opiekunki z dobrą znajomością j. niemieckiego. Dla opiekunki z prawem jazdy jest auto do dyspozycji.

Warunki mieszkaniowe:

- oddzielny pokój
- auto & rower
- internet na życzenie

Zostań opiekunką

Stopień znajomości języka niemieckiego