Oferta pracy jako opiekunka w Niemczech

Oferta pracy - Pani 90 lat, 83126 Flintsbach, od zaraz Niemcy

Wyjazd: Komplet kandydatów
Miejscowość:

83126

Flintsbach

,

Niemcy

Wynagrodzenie:

1300NR OFERTY: 66229
Poszukujemy:

niepalącej opiekunki posiadającej prawo jazdy z komunikatywnym j. niemieckim.

Planowy wyjazd:

15/01/2021

Informacje o podopiecznej:

Podopieczna: 90 lat, 155 cm, 55 kg
Dolegliwości:
- osłabienie starcze
- osteoporoza
- niewydolność serca

Dodatkowe informacje:

Pani ma bardzo wrażliwy żołądek, nie może pić kawy. Ma również problemy z ramionami, nie może ich zbytnio podnosić, nie może też dźwigać. Poza tym nie ma żadnych problemów z poruszaniem się. Samodzielnie wstaje, chodzi do toalety, je. Potrzebuje wsparcia przy utrzymaniu higieny ciała i przebieraniu. Psychicznie seniorka jest zupełnie zdrowa, jest bardzo miła i zabawna, można z nią fajnie porozmawiać. Pani przesypia noce. Jest praktykującą katoliczką, modli się i chodzi do kościoła - chciałaby, aby opiekunka chodziła razem z nią.

Seniorka mieszka sama w domu. Dla opiekunki jest oddzielne mieszkanie na poddaszu z własną łazienką. Niestety, póki co nie ma tam internetu, ponieważ seniorka zupełnie się na tym nie zna. Ważne jest, aby opiekunka miała prawo jazdy - do dyspozycji jest samochód marki Volkswagen Golf z automatyczną skrzynią biegów.

Podopieczna szuka opiekunki sama dla siebie. Potrzebuje wsparcia w codziennych czynnościach, przede wszystkim potrzebuje pomocy przy prowadzeniu domu i wizytach u lekarza - sama nie może już prowadzić auta. Jest bardzo kochaną, otwartą osobą nieprzysparzającą problemów.

Warunki mieszkaniowe:

- organizację przejazdów
- mieszkanie na poddaszu z własną łazienką
- do dyspozycji auto VW Golf z automatyczną skrzynią biegów

Zostań opiekunką

Stopień znajomości języka niemieckiego