Oferta pracy jako opiekunka w Niemczech

Oferta pracy - Pani 90 lat, Pan 90 lat, 28790 Schwanewede, od 08.04.2021 Niemcy

Wyjazd: Komplet kandydatów
Miejscowość:

28790

Schwanewede

,

Niemcy

Wynagrodzenie:

1500



NR OFERTY: 67249
Poszukujemy:

opiekunki z komunikatywnym j. niemieckim.

Planowy wyjazd:

08/04/2021

Informacje o podopiecznej:

Podopieczna, 90lat, 62kg, 162cm
Dolegliwości:
- początki demencji, zapomina
- osteoporoza
- mobilna, wspiera się rolatorem

Podopieczny, 90lat, 70kg, 164cm
Dolegliwości:
- choroba nowotworowa (stwierdzona jesienią 2020)
- mobilny
- samodzielny

Dodatkowe informacje:

Seniorka do niedawna była całkiem sprawna. Ostatnio jednak upadła i mocno się poobijała. Ma za sobą pobyt w szpitalu. Pani nadal jest mobilna, wspiera się rolatorem i wchodzi po schodach z pomocą, jednak na dłuższe odcinki drogi należy posadzić ją na wózek dla bezpieczeństwa, aby znowu nie upadła. Ma osteoporozę i łamliwość kości, dlatego ważne jest, aby kolejny raz nie doznała złamania. Zazwyczaj przesypia, może się jednak zdarzyć, że obudzi się w nocy do toalety.
To bardzo zadbana starsza pani. Lubi porządek, zwraca uwagę na swój wygląd. Seniorka uwielbia mecze piłki nożnej. W przeszłości wiele razy była na stadionie i kibicowała swojej drużynie. Pani ma dwie córki, jedna mieszka w Bremen, druga na południu Niemiec.

Senior jest sprawny i samodzielny. Wszystkie czynności wykonuje sam. Ostatnio stwierdzono u niego guza na płucu, dlatego lekarz będzie decydował o naświetlaniach. Pan jest spokojny, komunikatywny, lubi towarzystwo. Jego hobby z przeszłości to gra w tenisa. Senior jest optymistyczny, dobrze się czuje, jeździ autem. Nie jest osobą do opieki. Opiekunka miałaby go odciążyć, zająć się domem i żoną.

Warunki mieszkaniowe:

- oddzielne piętro domu
- dwa pokoje
- osobna łazienka
- internet
- zakup biletów

Zostań opiekunką

Stopień znajomości języka niemieckiego