Oferta pracy jako opiekunka w Niemczech

Oferta pracy - Pani 93 lata, 27239 Twistringen, od 20.05. Niemcy

Wyjazd: 6 tygodni
Miejscowość:

27239

Twistringen

,

Niemcy

Wynagrodzenie:

1600NR OFERTY: 69941
Poszukujemy:

spokojnej opiekunki z prawem jazdy i z dobrym komunikatywnym j. niemieckim.

Planowy wyjazd:

20/05/2022

Informacje o podopiecznej:

Podopieczna, 93lata, 58kg, 161cm
Dolegliwości:
- po upadku, złamaniu kości udowej i rehabilitacji
- początki demencji, zapominalska
- głownie wózek, próbuje stawać przy umywalce lub przy łóżku

Dodatkowe informacje:


Seniorka mieszkała dotychczas sama i dobrze radziła sobie z pomocą personelu medycznego. Niestety w kwietniu upadła i złamała sobie kość udową. Zabrano ją do szpitala, przeszła operację i rehabilitację. Obecnie pani jest gotowa do wyjścia do domu. Seniorka jest jeszcze obolała, korzysta głównie z wózka ale próbuje stawać przy umywalce, aby umyć sobie twarz lub ręce. Na razie potrzebuje pomocy podczas wstawania, sama nie da rady zejść z łóżka, jednak lekarz twierdzi, że robi spore postępy i z pomocą fizjoterapeuty ma szansę powrócić do mobilności lub częściowej mobilności. Noce są spokojne, jednak pani może raz poprosić o pomoc w dojściu do toalety. Do pomocy będzie przychodził fizjoterapeuta. 

Seniorce należy pomóc się ubrać, umyć, prowadzić dom oraz dotrzymać towarzystwa. To bardzo cicha i bardzo spokojna seniorka. Nie lubi hałasu, szumu, lubi pobyć sama ze sobą. Tutaj nie sprawdzą się głośne, energiczne opiekunki. Ona lubi spokój, potrzebuje czasu na wykonanie czynności, jest wolna. Nie lubi pośpiechu. Seniorka jest łatwa w opiece, nie chce być ciężarem, nie chce aby jej "nadskakiwano" lub zabierano przestrzeń. Tutaj będzie czas dla opiekunki na swoje sprawy, na dłuższą przerwę. Ta pani lubi towarzystwo, ale w umiarkowanym stopniu. Ta pani lubiła w przeszłości robótki ręczne, do dziś kocha kwiaty, jest bardzo związana ze swoim domem. Ma syna & córkę. Oboje mieszkają w miejscowościach pobliskich i odwiedzają. Córka poprosiła nas o pomoc, ponieważ zarówno ona, jak i jej brat, pracują i nie są sw stanie dojeżdżać codziennie.

To dom jednorodzinny z ogrodem. Seniorka mieszka sama, tak więc dla opiekunki będzie dużo miejsca - osobny pokój, łazienka, internet jest w całym domu. Jest auto, opiekunka może wyjechać sobie na przerwę lub do miasta. W to miejsce koniecznie potrzebujemy spokojnej, cichej opiekunki, która mówi dobrze po niemiecku i jeździ autem. Jest też rower, jednak lepiej, aby w to miejsce przyjechała opiekunka z prawem jazdy bo sklepy są oddalone 20 min drogi od domu. 

Warunki mieszkaniowe:

- oddzielny pokój
- osobna łazienka
- auto i rower
- internet

Zostań opiekunką

Stopień znajomości języka niemieckiego