Oferta pracy jako opiekunka osoby starszej

Oferta pracy - Pani do leżącej seniorki, od 27.01.2023r.

Wyjazd: 6 tygodni
Miejscowość:

66583

Spiesen

-Elversberg,

Wynagrodzenie:

1650NR OFERTY: 71117
Poszukujemy:

Opiekunki, z komunikatywnym j. niemieckim.

Planowy wyjazd:

27/01/2023

Informacje o podopiecznej:

Podopieczna, 82lata, 48kg, 168cm
Dolegliwości:
- zapominalska i początki demencji
- po wylewie
- stoma i cewnik
- osoba głównie leżąca
Seniorka mieszka sama, jest po wylewie i obecnie jest osobą głównie leżącą, wszelkie czynności odbywają się w łóżku. Pani jest jeszcze świadoma, choć demencyjna i zapominalska, dlatego brakuje jej towarzystwa. Lekarze szacują, że demencja w przyszłości może przerodzić się w chorobę Alzheimera, ponieważ ośrodek mózgowy jest dość mocno zajęty. Obecnie dobrze ustabilizowana lekarstwami. Za dnia należy zwrócić uwagę, aby seniorka nie leżała w łóżku cały czas w jednej pozycji, aby nie powstały rany od zależenia. Należy pomóc jej usiąść lub pomóc jej przewrócić się z jednego boku na drugi, waży jedynie 48 kilo. Noce są zazwyczaj spokojne w tym miejscu, choć może się zdarzyć, że seniorka poprosi o szklankę wody lub przebudzi się z powodu mokrych pieluchomajtek. Seniorka ma podłączony cewnik, dla higieny nosi też pieluchomajtki.

Dodatkowe informacje:

Do kontaktu jest syn, który mieszka w okolicy i poprosił nas o pomoc dla mamy. Do pomocy jest personel medyczny.
To mniejsza miejscowość blisko granicy z Luksemburgiem, dom jednorodzinny z ogrodem. Dla opiekunki jest osobny pokój oraz łazienka na dole domu. Starsza pani mieszka na parterze domu. Internet jest podłączony w całym domu.
W to miejsce potrzebujemy wyrozumiałej, spokojnej opiekunki, która jest nam znana oraz która mówi w j. komunikatywny. W to miejsce potrzebna nam znana nam opiekunka. To warunek tego klienta.

Warunki mieszkaniowe:

- oddzielny pokój
- osobna łazienka
- internet
- zakup biletów

Zostań opiekunką

Stopień znajomości języka niemieckiego