Oferta pracy jako opiekunka w Niemczech

Oferta pracy - Pani do samotnej seniorki w Bawarii, od 12.01.2023r. Niemcy

Wyjazd: 6 tygodni
Miejscowość:

90522

Oberasbach

,

Niemcy

Wynagrodzenie:

1600NR OFERTY: 71063
Poszukujemy:

Opiekunki, z komunikatywnym j. niemieckim.

Planowy wyjazd:

12/01/2023

Informacje o podopiecznej:

Podopieczna, 83lata, 60kg, 167cm
Dolegliwości:
- mobilna i rolator
- zaburzenia rytmu serca
- słabo widzi czyta przez lupę
- obecnie sporo śpi i spędza czas na sofie lub przed telewizorem i osłabiona
Seniorka jest osłabiona, przeszła rehabilitację i jest mobilna, ale chodzi wolno i wspiera się rolatorem. Obecnie dużo odpoczywa w łóżku, sporo śpi lub spędza czas przed telewizorem. Wózek byłby rozwiązaniem, ale seniorka chciałaby pozostać tak długo mobilna, jak to możliwe. Pani należy podać rękę podczas wstawania. Seniorka wykonuje część czynności samodzielnie, jednak należy ją wesprzeć podczas higieny ciała i zwrócić uwagę, aby się nie przewróciła. Pani korzysta z toalety, na noc nosi dla higieny pieluchomajtki lub wkładkę. Od czasu do czasu może obudzić się w nocy aby skorzystać z toalety.

Dodatkowe informacje:

To komunikatywna, otwarta na ludzi i świat osoba, która lubi towarzystwo i drobne prace domowe. W przeszłości zajmowała się domem i dziećmi, to było jej ulubione zajęcie. Do kontaktu jest koordynatorka i zaprzyjaźniona sąsiadka, która poprosiła nas o pomoc. Sąsiadka raz w tygodniu jedzie autem i robi większe i cięższe zakupy, mniejsze zakupy są możliwe na miejscu. Do dyspozycji jest rower. Internet zostanie wkrótce podłączony w całym domu.
To miasto na Bawarii, dom wielorodzinny z tarasem i ogrodem, seniorka zajmuje część parterową. Do pomocy jest pani od sprzątania, która przychodzi raz w tygodniu. Seniorkę wspiera personel medyczny, który przychodzi rano i wieczorem.
W to miejsce potrzebujemy dobrej, czystej opiekunki z komunikatywnym lub dobrym j. niemieckim.

Warunki mieszkaniowe:

- oddzielny pokój
- internet i rower
- zakup biletów

Zostań opiekunką

Stopień znajomości języka niemieckiego