Oferta pracy jako opiekunka osoby starszej

Oferta pracy - Pani do serdecznego małżeństwa w Luksemburgu, od 12.01.2023r. Luksemburg

Wyjazd: 6 tygodni
Miejscowość: L-

3784

Tetange

,

Luksemburg

Wynagrodzenie:

1750NR OFERTY: 71064
Poszukujemy:

Niepalącej opiekunki, z dobrym j. niemieckim.

Planowy wyjazd:

12/01/2023

Informacje o podopiecznej:

Podopieczna: 90 lat, 158 cm, 61 kg
Dolegliwości:
- zaburzenia pracy rytmu serca
- niewydolność serca
- osteoporoza & reumatyzm
- rana na nodze
Seniorka jest 5 razy dziennie wspierana przez opiekę medyczną. Pomagają jej przy utrzymaniu higieny ciała oraz zmieniają opatrunek. Seniorka ma słaby słuch i wzrok. Nosi okulary i aparat słuchowy. Pani jest obecnie leżąca i wymaga pomocy przy przesiadaniu się na wózek. Posiada łóżko pielęgnacyjne, materac odleżynowy i rollator. Korzysta z pieluchomajtek. Zazwyczaj przesypia noce, jednak może się sporadycznie obudzić. Przyjmuje leki nasenne. Regularnie korzysta z pomocy fizjo- i ergoterapeuty. Seniorka musi być przekładana w łóżku, aby nie powstały rany od zależenia.

Pani jest osobą komunikatywną i otwartą. Seniorka budzi się po 7.15 i chodzi spać ok 21.30.
Podopieczny: 91 lat, 175 cm, 75 kg
Dolegliwości:
- po udarze
- reumatyzm
- cukrzyca insulinowa
Podopieczny jest mobilny, samodzielnie wstaje i wchodzi po schodach. Do seniora przychodzi regularnie opieka medyczna, która zaopatruje ranę na nodze.
Senior ma słaby słuch i słabo widzi. Potrafi jeszcze sam zadbać o higienę ciała i samodzielnie się kąpie. Korzysta z butelki na mocz. Pan przyjmuje leki nasenne. Należy zwrócić uwagę na dietę ze względu na cukrzycę: nie podawać słodyczy ani nie gotować zbyt tłusto.
Pan jest wrażliwy, komunikatywny i otwarty. Bywa uparty i stanowczy. W przeszłości by kierowcą autobusu. Zazwyczaj budzi się o 7.30 i chodzi spać o 22.00.

Dodatkowe informacje:

O pomoc zgłosił się do nas syn seniorów, który jest naszą osobą do kontaktu. Seniorzy mieszkają w domu jednorodzinnym z ogrodem i tarasem w miasteczku w Luksemburgu. Do sklepu można dojść w ok. 10 min na pieszo. Dla opiekunki jest sporo miejsca: osobny pokój, oddzielna łazienka, internet jest w całym domu.

W to miejsce szukamy sprawdzonej, zaufanej i czystej osoby. Opiekunki, która przejmie obowiązki w domu i wesprze seniorów na codzień. Potrzebna nam osoba niepaląca, która mówi komunikatywnie po niemiecku.

Warunki mieszkaniowe:

- oddzielny pokój
- osobna łazienka
- dostęp do internetu
- zakup biletów

Zostań opiekunką

Stopień znajomości języka niemieckiego