Oferta pracy jako opiekunka w Niemczech

Oferta pracy - Pani i Pan 85lat, 01796 Pirna, od 16.08. Niemcy

Wyjazd: 2 mesiące
Miejscowość:

01796

Pirna

,

Niemcy

Wynagrodzenie:

1650NR OFERTY: 68443
Poszukujemy:

opiekunki z dobrym j. rosyjskim.

Planowy wyjazd:

16/08/2021

Informacje o podopiecznej:

Podopieczna: 85 lat, 170 cm, 92 kg

Dolegliwości:
- demencja
- miewa stany lękowe
- cukrzyca
- częściowa inkontynencja
- częściowa dezorientacja czasowo-sytuacyjna

Podopieczny: 172 cm, 87 kg

Dolegliwości:
- rak prostaty (przerzuty na kości)
- niewydolność serca

Dodatkowe informacje:

Pani w domu porusza się samodzielnie, na zewnątrz przy pomocy rollatora. Należy pomóc Pani przy poruszaniu się po schodach. Seniorka wymaga pomocy przy utrzymaniu higieny ciała oraz przebieraniu. Należy kontrolować przyjmowanie płynów oraz pokarmów. Do seniorki przychodzi kilka razy dziennie personel medyczny, który wydziela i podaje leki oraz wykonuje zastrzyki insulinowe. Na zewnątrz Pani jest trochę zdezorientowana. Pani może obudzić się 1-2 razy w nocy do toalety, ale nie jest potrzebna wtedy pomoc opiekunki. Opiekunka powinna starać się aktywizować seniorkę. Podopieczna lubi spacerować, oglądać telewizję oraz filmy przyrodnicze. Chętnie ogląda albumy ze zdjęciami oraz maluje. Słabo mówi po niemiecku.

Na krótkie dystanse pan porusza się z pomocą opiekunki, po schodach porusza się również ze wsparciem opiekunki (w zależności od kondycji pana). Ważne, aby aktywować Pana. Do seniorki przychodzi kilka razy dziennie personel medyczny, który wydziela i podaje leki oraz zakłada rajstopy uciskowe. Senior potrzebuje wsparcia przy utrzymaniu higieny ciała oraz przebieraniu. Pan ma sztuczne ujście pęcherza, pan nosi obecnie pampersy. Pan słabo słyszy oraz słabo mówi po niemiecku.

W domu znajduje się łózko pielęgnacyjne, krzesełko pod prysznicem oraz nakładka podwyższająca na toaletę.
Małżeństwo mieszka w mieszkaniu. Zakupy, pranie oraz wizyty lekarskie przejmuje rodzina. Czas wolny do uzgodnienia z rodziną.

Warunki mieszkaniowe:

- własny pokój
- Internet, TV

Zostań opiekunką

Stopień znajomości języka niemieckiego