Oferta pracy jako opiekunka osoby starszej

Oferta pracy - Sprawdzona opiekunka do samotnej seniorki, 1600€ Luksemburg

Wyjazd: 2 miesiące
Miejscowość:

8245

Mamer

Luksemburg,

Luksemburg

Wynagrodzenie:

1600NR OFERTY: 74551
Poszukujemy:

Opiekunki z prawem jazdy i dobrym j. francuskim lub włoskim.

Planowy wyjazd:

29/02/2024

Informacje o podopiecznej:

Dolegliwości:
- początki demencji
- choroba Parkinsona
- mobilna

Dodatkowe informacje:

Seniorka cierpi na chorobę Parkinsona oraz początki demencji. Jest mobilna i stara się być samodzielna, jednak jest jej potrzebne wsparcie na co dzień. Seniorce należy przypomnieć, aby wzięła lekarstwa, pomóc się ubrać i umyć. Pani korzysta z toalety, a dla higieny nosi wkładki. Nie jest na diecie, przesypia noce. Korzysta z pomocy fizjoterapeuty, który wykonuje z nią gimnastykę.

To bardzo spokojna, cicha, małomówna starsza pani. Całe życie pracowała, nadal chciałaby móc się troszczyć o dom, rodzinę, gotować, jednak ze względu na chorobę Parkinsona jest to niemożliwe. W przeszłości była bardzo dobrą gospodynią, o wszystkich dbała, wspaniała mama i babcia. Obecnie to wnuczka poprosiła nas o wsparcie dla babci. Seniorka bywa zmęczona popołudniami, przyjmuje lekarstwa, które działają na nią trochę usypiająco.

To mniejsza miejscowość w Luksemburgu, dom jednorodzinny z ogrodem. Ważne, aby opiekunka mówiła albo po włosku albo po francusku i miała prawo jazdy. Nalez zająć się domem, ugotować dobry obiad (nie z puszek i z paczek), wyjść z seniorką na spacer lub zabrać ją na kawę do miasteczka. Do sklepów jest 10 minut drogi na pieszo. Dla opiekunki będzie sporo miejsca w domu: osobne piętro, sypialnia, pokój dzienny z telewizorem, internet jest w całym domu. Należy dobrze mówić po włosku lub francusku oraz potrafić jeździć autem. To dobre, spokojne miejsce dla dobrej, sprawdzonej przez nas opiekunki.

Warunki mieszkaniowe:

- oddzielny pokój
- internet & auto

Zostań opiekunką

Stopień znajomości języka niemieckiego