Oferta pracy jako opiekunka w Niemczech

Oferta pracy - Sprawdzona opiekunka do serdecznego seniora, 48431 Rheine, od 1.12.2022r. Niemcy

Wyjazd: 6 tygodni
Miejscowość:

48431

Rheine

,

Niemcy

Wynagrodzenie:

1650NR OFERTY: 70784
Poszukujemy:

Niepalącej opiekunki, z komunikatyenym j. niemieckim.

Planowy wyjazd:

01/12/2022

Informacje o podopiecznej:

Podopieczny: 84 lata (1938 r.), 185 cm, 80 kg
Dolegliwości:
- częściowa inkontynencja, podkłady
- lekka demecja
- nadciśnienie
- cukrzyca
Senior cierpi na osłabienie starcze, porusza się w domu przy pomocy rollatora, krótkie odcinki przejdzie bez pomocy. Samodzielnie wstaje, wymaga pomocy przy chodzeniu po schodach. Przy toalecie może potrzebować niewielkiej pomocy. Senior ma lekką demencją, bywa zapominalski, ma pamięć krótkotrwałą. Przy kąpieli i utrzymaniu higieny ciała potrzebuje pomocy. Ze względu na cukrzycę przyjmuje tabletki. Na noc przyjmuje tabletki nasenne, nie mamy informacji o wstawaniu w nocy. Starszy pan ma problem z wymową. Ze względu na słaby słuch nosi aparat słuchowy.
Senior posiada łóżko specjalistyczne oraz lift przy łóżku, który ułatwia wstawanie. Na toalecie ma również nakładkę podwyższającą. Podopieczny korzysta na spacerach z wózka inwalidzkiego.
Do obowiązków opiekunki oprócz pomocy seniorowi należy prowadzenie domu, prasowanie i towarzyszenie podczas wizyt lekarskich.

Dodatkowe informacje:

Senior mieszka wspólnie z żoną, która nie jest do opieki, jeździ jeszcze samochodem. Wszelkie obowiązki domowe będą ustalane z seniorką, aby był ustalony podział obowiązków.
Na to zlecenie szukamy dobrej, sprawdzonej opiekunki z dobrą, komunikatywną znajomością języka niemieckiego. Prawo jazdy jest mile widziane.
Małżeństwo mieszka w domu jednorodzinnym w małej miejscowości Rheine w kodzie 48431, ok. 40 km od holenderskiej Granicy. Do sklepu jest ok. 40 km. Zakupy robi seniorka ale opiekunka będzie mogła jeździć z nią lub dawać listę zakupów. Senior może na ten czas zostać sam w domu.
Dla opiekunki jest całe piętro. W tym dwa pokoje, łazienka i kuchnia. Rodzinie zależy na dobrej znajomości języka.

Warunki mieszkaniowe:

- kobieta
- prawo jazdy mile widziane
- dobra, d. komunikatywna znajomość j. niemieckiego
- niepaląca
- wiek ok 50-60 lat

Zostań opiekunką

Stopień znajomości języka niemieckiego