Oferta pracy jako opiekunka w Niemczech

Oferta pracy - Towarzyszka dla mobilnej seniorki na Bawarii, 91315 Höchstadt an der Aisch, od 22.09. Niemcy

Wyjazd: 6 tygodni
Miejscowość:

91315

chstadt

an der Aisch,

Niemcy

Wynagrodzenie:

1700NR OFERTY: 72586
Poszukujemy:

lubiącej porządek opiekunki z dobrym j. niemieckim.

Planowy wyjazd:

22/09/2023

Informacje o podopiecznej:

Podopieczna, 82lata, 100kg, 155cm
Dolegliwości:
- mobilna, laska, rolator
- astma, alergie skórne
- cukrzyca 
- ogólny stan zdrowia bardzo dobry

Dodatkowe informacje:

Seniorka mieszkała dotychczas sama i dobrze sobie radziła. Jej stan zdrowia jest dobry, choć ostatnio słabiej się czuje. Jeździ autem i lubi pracować na komputerze. Jest dość otyła, dlatego syn postanowił, aby opiekunka z nią zamieszkała i była dla niej wsparciem, kiedy poczuje się gorzej. To zaradna, zmotywowana pani. Lubi pojechać do miasteczka lub czasem jedzie odwiedzić znajomych. Jest lubiana i towarzyska. Nie potrzebuje dużego nakładu opieki, a prędzej towarzystwa. Seniorka cierpi na cukrzycę, sama sobie podaje insulinę i kontroluje poziom cukru. Ma astmę, w przypadku kiedy brakuje jej powietrza, podaje sobie specjalny spray. Z uwagi na otyłość ma osłabione serce i czasem bywa zmęczona lub ma uczucie osłabienia. Noce zazwyczaj przesypia, a nawet kiedy musi wstać, idzie do toalety sama.

Seniorka bardzo ceni sobie czystość. W tym miejscu ważne jest, aby znalazła się zadbana, czysta opiekunka, która dobrze mówi po niemiecku i potrafi jeździć autem. Pani stara się sama zadbać o higienę ciała, jednak należy mieć na nią "oko" i spojrzeć, czy nie potrzebna będzie jej pomoc. Seniorka nie jest na diecie, uwielbia produkty mleczne, a przede wszystkim jogurty. Chętnie je płatki owsiane, tosty na śniadanie. Lubi kawę i ciasto w porze popołudniowej.

To sympatyczna, czysta, zadbana starsza pani. Jest świadoma i potrzebuje jedynie towarzyszki, więc nie należy jej się narzucać ani "matkować". Nie lubi, kiedy ktoś jej rozkazuje. Ona dobrze wie, co dla niej dobre, dlatego kiedy będzie potrzeba, to poprosi lub powie. W przeszłości pracowała w biurze. Ma syna, który mieszka w okolicy i odwiedza ją raz w tygodniu. To bardzo czyści ludzie, dlatego ważne jest, aby i opiekunka dbała o siebie i była schludnie ubrana. Seniorka lubi wycieczki autem, chętnie rozmawia, spotyka się z przyjaciółmi w miasteczku - to jej hobby.

To miasteczko na Bawarii, dom jednorodzinny z ogrodem. Sklepy są oddalone 10 min drogi na pieszo. Do dyspozycji jest rower i auto. Dla opiekunki jest ładny pokój do dyspozycji, internet jest w całym domu.

W to miejsce potrzebujemy czystej, zadbanej opiekunki, którą znamy. Seniorka miała złe doświadczenie z opiekunkami z innej firmy, dlatego poprosiła nas o pomoc, dobrze o nas słyszała. Koniecznie osoba sprawdzona, która dobrze mówi po niemiecku i lubi i umie jeździć autem. To spokojne miejsce do towarzystwa, dla osoby która lubi czystość, chętnie sprząta, pracuje, odkurza. 

Warunki mieszkaniowe:

- oddzielny pokój
- internet
- auto, rower

Zostań opiekunką

Stopień znajomości języka niemieckiego