Oferta pracy jako opiekunka osoby starszej

Oferta pracy - Towarzyszka do rozmów, 4323 Esch-sur-Alzette, Luksemburg, od 30.06. Luksemburg

Wyjazd: 6 tygodni
Miejscowość:

4323

Esch

-sur-Alzette, Luksemburg,

Luksemburg

Wynagrodzenie:

1600NR OFERTY: 69939
Poszukujemy:

opiekunki z prawem jazdy i z dobrym j. niemieckim.

Planowy wyjazd:

30/06/2022

Informacje o podopiecznej:

Podopieczna, 87lat, 55kg, 161cm
Dolegliwości:
- mobilna 
- samodzielna
- ogólny stan zdrowia bardzo dobry

Dodatkowe informacje:

Seniorka mieszka sama, jest całkowicie sprawna, mobilna, korzysta z roaltora i radzi sobie świetnie sama. Jedynym problemem jest samotność. Ta pani jest bardzo towarzyska, chciałaby, aby syn i córka odwiedzali ją codziennie, aby dom był tak jak kiedyś, pełen ludzi. Jest to niemożliwe, ponieważ, zarówno syn, jak i córka pracują. To właśnie syn zwrócił się do nas o pomoc dla mamy. Seniorka miała wcześniej za pośrednictwem syna gosposię, która przychodziła do niej przedpołudniami. Razem spędzały czas, chodziły na zakupy, rozmawiały. To jednak nie wystarcza, ponieważ wieczorami pani znowu była samotna i siedziała w oknie wyglądając, czy ktoś do niej przyjdzie.

Z uwagi na to, że syn wyjeżdża w lipcu na dłuższy urlop, postanowił, aby mamą zajął się ktoś od nas. Powiedział nam, że ta pani potrzebuje "koleżanki & towarzyszki", z którą będzie mogła wspólnie spędzić czas. Szukamy więc osoby z bardzo dobrą znajomością j. niemieckiego oraz z prawem jazdy, aby seniorka mogła pojechać z opiekunką na kawę do miasta lub na wycieczkę. To główne zadanie w tym miejscu. Szukamy osoby empatycznej, komunikatywnej, która ma pomysły, jak spędzić wspólnie czas, która lubi wycieczki i wypady do restauracji lub kawiarni. Koniecznie osoba niepaląca, ponieważ seniorce przeszkadza dym. Nigdy nie paliła. Lubi wspólnie zrobić kolację, chciałaby pomóc w kuchni lub wypróbować nowe przepisy. Należy pomóc pani w domu & zrobić pranie, pójść na zakupy oraz pomóc jej w utrzymaniu higieny ciała, choć zazwyczaj samodzielnie to wykonuje.

To piękne miasto w Luksemburgu, bardzo duże mieszkanie, prawie 200 km2 z balkonem & tarasem. Internet jest w mieszkaniu. Sklepy są blisko, wszytsko jest w pobliżu. Seniorka korzysta z usług masażystki, jeździ do fryzjera i do kosmetyczki. Jest miła, komunikatywna, lubi ludzi. W przeszłości zajmowała się domem, dziećmi i pracowała na poczcie. Chętnie gra w gry, w karty, rozwiązuje rebusy, lubi zgadywanki.

Warunki mieszkaniowe:

- oddzielny pokój
- auto
- internet

Zostań opiekunką

Stopień znajomości języka niemieckiego