Oferta pracy jako opiekunka w Niemczech

Oferta pracy - Towarzyszka do samotnej seniorki, 74399 Walheim, od 30.05. Niemcy

Wyjazd: 6 tygodni
Miejscowość:

74399

Walheim

,

Niemcy

Wynagrodzenie:

1500NR OFERTY: 69938
Poszukujemy:

opiekunki z dobrym j. niemieckim.

Planowy wyjazd:

30/05/2022

Informacje o podopiecznej:

Podopieczna, 98lat, 60kg, 170cm
Dolegliwości:
- początki demencji, zapominalska
- po lekkim wylewie
- mobilna, rolator

Dodatkowe informacje:


Seniorka mieszka sama, jest mobilna, choć miała lekki udar. Nie pozostawił powikłań, jednak siostrzeniec seniorki zwrócił się do nas o pomoc. Boi się, że seniorka upadnie, dlatego chciałby aby miała towarzyszkę i opiekunkę, która pomoże jej prowadzić dom i która dotrzyma towarzystwa. Seniorce należy też pomóc w utrzymaniu higieny ciała. Z racji na swój wiek miewa słabsze dni, choć jest dość samodzielna i stara się radzić sobie sama. Noce są spokojne. Pani sama chodzi na toaletę, a dla higieny nosi wkładki. Zawsze w czwartki przychodzi fizjoterapeuta, który wykonuje z seniorką gimnastykę. Na miejscu jest także wsparcie personelu medycznego. 

To mniejsza miejscowość niedaleko Stuttgart i Karlsruhe, dom wielorodzinny. Internet jest w całym domu. Sklepy są blisko, 7 min od domu. Niedaleko jest przystanek oraz metro, można stamtąd pojechać do większych miast. Seniorka mieszka sama, jest opisywana jako łatwa w opiece, wdzięczna, kulturalna i zadbana. Osobą do kontaktu jest siostrzeniec, który mieszka w pobliskiej miejscowości.

W to miejsce szukamy kulturalnej, zadbanej opiekunki, która dobrze mówi w j. niemieckim. Seniorka chce rozmawiać, jest komunikatywna i towarzyska. Rozpoczęcie powinno nastąpić nie później niż 23.05. - max. 30.05.

Warunki mieszkaniowe:

- oddzielny pokój
- internet

Zostań opiekunką

Stopień znajomości języka niemieckiego