Oferta pracy jako opiekunka w Niemczech

Oferta pracy - Towarzyszka do samotnej, serdecznej seniorki blisko Hamburga, 1600€ Niemcy

Wyjazd: 6 tygodni
Miejscowość:

21762

Otterndorf

,

Niemcy

Wynagrodzenie:

1600NR OFERTY: 73082
Poszukujemy:

Opiekunki z komunikatywnym j. niemieckim.

Planowy wyjazd:

03/12/2023

Informacje o podopiecznej:

Dolegliwości:
- mobilna
- ogólny stan zdrowia dobry

Dodatkowe informacje:

Seniorka jest samotna, mieszka sama i dotychczas była wspierana przez personel medyczny. Pani nie ma dzieci, osobą do kontaktu jest siostrzeniec. Przed laty opiekowaliśmy się jego rodzicami, teraz poprosił nas o wsparcie dla swojej cioci. Seniorka to bardzo serdeczna, towarzyska, łatwa w opiece osoba. Siostrzenic podkreślał wiele razy, aby do seniorki trafiła dobra i ciepła osoba, ponieważ taka właśnie jest podopieczna. Bardzo lubiana, życzliwa, zawsze pomocna. Seniorka bardziej potrzebuje towarzyszki, niż opiekunki. Chciałaby wspólnie napić się kawy, wyjść do miasta, zjeść razem obiad. Seniorka jest mobilna i porusza się samodzielne lub przy rolatorze, na dłuższe odcinki drogi i tylko, kiedy seniorka by się słabiej poczuła - na wyposażeniu jest wózek. Seniorka jest aktywna, chciałaby pomóc, obrać warzywa lub pokroić owoce do ciasta. Ważne, aby w to miejsce trafiła opiekunka, która chętnie będzie z panią współpracowała.

To piękna okolica, niedaleko rzeki oraz morza pomiędzy miastami Cuxhaven i Hamburg. W lecie przyjeżdża tutaj wielu turystów, to kurortowe miejsce z dojściem do morza. Piękna okolica. Sklepy są niedaleko, wszędzie jest blisko. Seniorka mieszka w ładnym domu jednorodzinnym z ogrodem. Dla opiekunki będzie sporo miejsca, w pokoju opiekunki jest telewizor, internet jest w całym domu.

W to miejsce szukamy dobrej, sprawdzonej i serdecznej opiekunki, która lubi napić się wspólnie kawy, zjeść obiad, wyjść na spacer. Ważne, aby to była dobra i serdeczna osoba, znana nam. Język mocny podstawowy lub komunikatywny.

Warunki mieszkaniowe:

- oddzielny pokój
- internet

Zostań opiekunką

Stopień znajomości języka niemieckiego