Oferta pracy jako opiekunka w Niemczech

Oferta pracy - Zlecenie dla opiekunki do mobilnego małżeństwa, 1900€ Niemcy

Wyjazd: 6 tygodni
Miejscowość:

32369

Rahden

,

Niemcy

Wynagrodzenie:

1900NR OFERTY: 75573
Poszukujemy:

Opiekunki z dobrym j. niemieckim.

Planowy wyjazd:

10/03/2024

Informacje o podopiecznej:

Podopieczna, 87 lat:
Dolegliwości:

- cukrzyca typ 2
- artroza
- początki demencji

Podopieczny, 94 lata:
Dolegliwości:
- demencja starcza

Dodatkowe informacje:


Podopieczna jest mobilna, czasami potrzebuje wsparcia przy wstawaniu. Przy chodzeniu korzysta z pomocy rollatora. Ma słaby wzrok i nosi okulary. Seniorka ma częściową inkontynencję- nietrzymanie moczu. Regularnie przychodzi opieka medyczna, która podaje zastrzyki insulinowe. Starsza pani nosi sensor do monitorowania poziomu glukozy. Pani jest bardzo komunikatywna, chętnie słucha i opowiada. Jest trochę zapominalska, dlatego może się powtarzać. Jest bardzo samodzielnia, ale niedługo będzie potrzebowała wsparcia przy przebieraniu się  czy kąpieli i utrzymaniu higieny ciała. Noce przesypia.

Podopieczny jest mobilny, samodzielnie wstaje, czasami może poprosić o pomoc. Ma amputowaną jedną nogę pod kolanem i nosi protezę. Na dzień dzisiejszy sam ją zakłada. Przy chodzeniu wspiera się rollatorem. Jest zapominalski, bardzo cichy i trochę przygnębiony. Potrzebuje pomocy przy przebieraniu się oraz przy kąpieli i utrzymaniu higieny ciała. Noce zazwyczaj przesypia, budzi się bardzo rzadko w celu skorzystania z toalety.

Małżeństwo jest do siebie bardzo przywiązane. Mieszkają w dużym domu jednorodzinnym na wsi w miejscowości Rahden, która leży między miastem Hanower, a Osnabrück. Dom ma 160 m2, jest ogród. W tym samym domu mieszka syn z synową, mają pieska. Syn ma własną stolarnię przy domu oraz prowadzi dom pogrzebowy. Ponieważ jest daleko do sklepu, należy pojechać tam samochodem. Jeśli opiekunka nie będzie miała prawa jazdy, to rodzina będzie pomagała w robieniu zakupów. W to miejsce szukamy serdecznej i komunikatywnej opiekunki, która będzie chętnie rozmawiała z podopieczną. Opiekunka powinna być schludna i zadbana.

Warunki mieszkaniowe:

- oddzielny pokój i osobna łazienka
- dostęp do internetu
- telewizor w pokoju

Zostań opiekunką

Stopień znajomości języka niemieckiego