Oferty pracy

Opiekunka do miłego małżeństwa
04-05-2017
NR OFERTY: 2073

Małżeństwo:

Podopieczna: 96lat, 69kg, 169cm

Dolegliwości:

– pani ma I stopień niepełnosprawności,

– jest osobą, która zapomina się,

– ma umiarkowane problemy ze wzrokiem,

– umiarkowane problemy ze słuchem,

– cierpi na demencję

– oraz częściową inkontynencję.

Podopieczny: 97lat, 69kg, 162cm

– pan ma II stopień niepełnosprawności,

– porusza się przy pomocy rolla-tora, lub wózka inwalidzkiego,

– podopieczny jest osobą świadomą,

– ma problemy z mową, ze słuchem, ze wzrokiem,

– pan jest po wylewie,

– ma wysokie ciśnienie,

– oraz raka skóry,

– cierpi także na  częściową  inkontynencję,

– cukrzycę,

– oraz sporadyczne zaburzenia snu.

Obowiązki:

– pomoc przy toalecie,

– spacery, aktywne spędzanie czasu z podopiecznymi, dotrzymywanie towarzystwa,

– zmiana u podopiecznych pielucho-majtek,

– asekuracja podczas poruszania się i przemieszczania Seniorów,

– wymagany jest transfer z  wózka  inwalidzkiego na  łóżko,

– pomoc przy higienie ciała,

– pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu,

– pomoc przy prowadzeniu gospodarstwa domowego (sprzątanie, gotowanie, pranie, prasowanie, zakupy),

– gotowość niesienia pomocy nocą (ewentualnie: 1-2 x na tydzień.),

– wykonywanie drobnych prac ogrodowych.

Wymagania:

– znajomość języka niemieckiego  w stopniu komunikatywnym,

– doświadczenie w opiece nad osobą starszą (również doświadczenie nabyte w opiece nad bliskimi),

– cierpliwość, empatia, wyrozumiałość,

– wiek opiekunki: 30-60 lat,

– opiekunka może być osobą palącą, na zewnątrz.

Oferujemy:

– legalną pracę w Niemczech,

– wiele ciekawych ofert z możliwością szybkiego wyjazdu,

– wysokie wynagrodzenie oraz dodatki dla nowych jak i stałych opiekunek,

– indywidualny dobór ofert w zależności od doświadczenia i znajomości językowej,

– opłacanie wszystkich składek i ubezpieczenia społecznego ZUS,

– organizację podróży i zakup biletów,

– własny pokój, dostęp do Internet-u zostanie zainstalowany,

– jest również na miejscu rower do dyspozycji opiekunki.

Zostań opiekunką

Stopień znajomości języka niemieckiego