Ile trwa rekrutacja na opiekunkę seniora?

07-01-2020
Komentarze

Długość procesu rekrutacji jest różna i w dużej mierze zależy od konkretnego kandydata. W naszej agencji z Bydgoszczy robimy wszystko, aby rekrutacja była przyjazna i trwała możliwie jak najkrócej. Co konkretnie wchodzi w etapy procesu? Wyjaśniamy poniżej.

Przyjaźni rekruterzy i proces

Jako rzetelny pracodawca dbamy o to, aby dobrze poznać każdą aplikującą osobę. Dzięki temu możemy właściwie dobrać ofertę pracy do potrzeb, doświadczenia oraz umiejętności aplikującego. Podczas rozmów badamy m.in. poziom znajomości języka oraz zdajemy kilka standardowych pytań. Nawet jeśli Twój niemiecki w Twojej ocenie jest za słaby – aplikuj! Być może zbyt surowo się oceniasz. Nasz specjalista pomoże Ci określić poziom językowy oraz w razie czego doradzi, co konkretnie zrobić, aby otrzymać propozycję zatrudnienia.

Zdarza się, że rekrutacja i selekcja przebiega dość szybko, a wyjazd do Niemiec możliwy jest od zaraz. Zawsze upewniamy się, że oferowane stanowisko jest na odpowiednio pewno dostosowane do Twoich umiejętności. Kandydata. Przed wyjazdem odpowiadamy na wszelkie Twoje pytania.

Formularz aplikacyjny na opiekuna osób starszych

Pierwszym punktem kontaktu z nami zazwyczaj jest formularz aplikacyjny. Wystarczy, że wypełnisz go, wyślesz i gotowe! Możesz także do nas zadzwonić lub napisać na adres mailowy. Wszystkie dane kontaktowe znajdziesz na stronie agencji Help w zakładce „kontakt”.

W dostępnym na stronie formularzu wpisujesz podstawowe dane osobowe oraz kilka informacji o sobie. Prosimy o odpowiedź na następujące pytania:

  • Czy posiada Pan/i prawo jazdy?
  • Czy pali Pan/i papierosy?
  • Jak ocenia Pan/i swoją znajomość j. niemieckiego w skali 1-5?

Prosimy także o podanie informacji na temat dotychczasowego doświadczenia, cech charakteru itp. O bezpieczeństwo tego, co wpiszesz do ankiety, możesz być spokojna – są to dane, które posłużą nam wyłącznie w procesie rekrutacji i selekcji.

Opiekunka seniora – oferta pracy i wyjazd

Następny krok należy do nas. To, co wpisane zostało w pola ankieta, analizujemy i na tej podstawie wybieramy dla Ciebie najodpowiedniejszą ofertę pracy w opiece w Niemczech. Dzwonimy do Ciebie z konkretną ofertą, a jeśli się na nią zdecydujesz, pomagamy w organizowaniu dokumentów i formalności. Jeśli uznamy, że np. Twój niemiecki wymaga podszlifowania, wtedy pomagamy Ci określić, co zrobić, aby móc wrócić do procesu rekrutacji jak najszybciej.

Jeśli Twoje kwalifikacje są wystarczające do danego kontaktu „od zaraz”, wyjazd możliwy jest naprawdę szybko. Sprawna organizacja nie jest równoznaczna z tym, że zostawimy Cię niedoinformowaną. Otrzymasz od nas komplet informacji dotyczących stanu zdrowia podopiecznego, warunków mieszkaniowych, wypłaty i wielu innych szczegółów oferty. W trakcie pracy za granicą otrzymujesz opiekę koordynatora, do którego możesz zadzwonić w razie pytań.

Podsumowanie

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu działamy bardzo sprawnie, umożliwiając także wyjazd do Niemiec od zaraz. Jeśli szukasz dla siebie zatrudnienia w opiece za granicą – skontaktuj się z nami. Sam proces rekrutacji jest przyjazny Kandydatom, datę Twojego wyjazdu ustalamy wspólnie. Bez względu na to, czy chcesz wyjechać jako opiekunka seniora szybko, czy potrzebujesz poczekać – z pewnością znajdziemy dla Ciebie właściwą ofertę. Zapraszamy do aplikowania.